Portfólio

Vďaka viacerým spoluprácam v rámci blogu, copywritingu a spravovania sociálnych sietí som nazbieral nemalé skúsenosti, ktoré veľmi rád využijem aj pri nových spoluprácach. Pracovné aktivity, ktorým sa posledné roky venujem, sú mojou vášňou a splneným snom. Preto verím, že je to vidieť aj na samotných výsledkoch mojej práce.


Copywriting

Už niekoľko rokov sa venujem copywritingu a písaniu na témy z oblastí ako je cestovanie, lifestyle, interiérový dizajn, reklama či marketing, no nebojím sa ani nových výziev.


Spravovanie sociálnych sietí

Pri práci so sociálnymi sieťami Facebook a Instagram som sa naučil a stále aj učím, ako tieto sociálne siete fungujú a osvojil si viaceré overené tipy, ktoré veľmi rád využijem aj pri spravovaní vašich sociálnych sietí. Ušetrím vám tak nielen čas, ale v konečnom dôsledku aj peniaze. Verím, že svojimi znalosťami dám vašim profilom istú úroveň a obľúbenosť u ľudí a získate tak nových sledovateľov, z ktorých sa postupne stanú vaši noví zákazníci, klienti či čitatelia.

 • tvorba návrhov a vhodnej stratégie pre vašu cieľovú skupinu (prispôsobovanie stratégie na základe najaktuálnejších algoritmov)
 • tvorba a pridávanie príspevkov (statusy, fotografie a obrázky, články)
 • tvorba reklamných kampaní
 • tvorba a pridávanie InstaStories (zapájanie ľudí prostredníctvom ankiet, otázok a pod.)
 • zvyšovanie fanúšikovskej základne fanpage a zvyšovanie počtu sledovateľov profilu
 • interaktivita s ľuďmi

Moje znalosti 

 • výborná znalosť jazyka (gramatika, štylistika)
 • práca s WordPressom
 • práca so SEO optimalizáciou a s kľúčovými slovami
 • práca s Wixom
 • Google Analytics
 • Fotor Photo Editor  
 • iMovie, úprava videí 


Spokojní klienti (výber)

 


Referencie

 „S Radom pracujem už niekoľko mesiacov, na základe ktorých ho môžem len a len odporučiť. Chválim hlavne zodpovedný prístup k práci, veľmi rýchle zapracovanie pripomienok (ak vôbec nejaké sú 🙂 ) a príjemnú komunikáciu. Ako jeden z mála, nie je len samozvaným copywriterom, ale svoju prácu berie vážne a robí ju dobre.“ Michaela Šárkoziová, iKuchyne.sk


 

„Ďakujem Radovi za profesionálne články o cestovaní a príbuzných témach. Článok bol vždy publikovaný načas a nemusel som sa vôbec o to obávať. Ďakujem ešte raz, za super spoluprácu.“ Tomáš Koleň, Pobalsa.sk

 


Tak špecifický produkt, ktorému nestačia iba fotografie postnuté z kancelárie vydavateľstva, uchopil Rado už od prvého momentu profesionálne, poctivo, ale aj hravo, a každý deň sa stará, aby pôsobil časopis na Instagrame ako živý produkt. Neustále cestuje a dokáže zachytiť kultúru a krásy Slovenska v súlade s ideou časopisu Čarovné Slovensko. Preto sme spokojní s voľbou partnerstva a dúfame, že nám vydrží čo najdlhšie. Ďakujeme.“ Veronika Jakubove, Brand manager mesačníka Čarovné Slovensko


„Spolupráca s Radom bola vynikajúca. Od začiatku až do konca bola vedená profesionálne a na úrovni. Bezproblémová komunikácia, riešenie zadaní len dodávali celej spolupráci kvalitu a plynulosť. Ďakujeme veľmi pekne a tešíme sa budúcim spoluprácam na rôznych projektoch.“Sofia Kósová, Social media manager, CEWE a.s.

 


Kontakt

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať mailom na hoppeyr@gmail.com alebo telefonicky na číslo 0948 906 559.

Radoslav Hoppej
05351 Kluknava 297
IČO: 47 955 732
DIČ: 1079787720
Nie som platca DPH